Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

On Sale & Recommended for YOU!

All sale items

9275 items

Filter Results

Search Results

Brew Pub Pizza Lotzza Motzza Pizza, Sausage & Pepperoni, 23.82 Ounce, $7.99

Pizza, Sausage & Pepperoni

Buy 5 Participating Non-Pizza Items, Get $3.50 off Frozen Pizza
Brew Pub Pizza Lotzza Motzza Pizza, Sausage & Pepperoni, 23.82 Ounce
Brew Pub Pizza Lotzza Motzza Pizza, Sausage & Pepperoni, 23.82 Ounce
Open Product Description
$7.99
$0.34/oz
was $11.99
Offer Valid: Mar 24th until Apr 7th

Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each, $6.99

There's nothing quite like the crisp, refreshing taste of an ice-cold Coca-Cola. Carefully crafted in 1886, Coca-Cola's great taste has stood the test of time. This soda is the perfect companion for both special moments and everyday enjoyment. Each sip of Coca-Cola's signature taste brings a smile. This refreshing soft drink is meant to be enjoyed anytime, anywhere, making life's moments more magical. Coca-Cola's secret formula has been carefully crafted to create a taste experience like no other. The familiar fizz and caffeine give you an instant "ahh" moment with every sip. Pop open a Coca-Cola and drink in the moments that make life special. Whether spending time with loved ones or taking a quick break to recharge, Coca-Cola makes the ordinary extraordinary. Refreshing the world for over 130 years, Coca-Cola continues to bring people together and spread optimism wherever it goes. Find your magic and make life delicious with an ice-cold Coca-Cola.

Buy 5 or more $1 Off each with My Cub Rewards card
Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each
Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each
Open Product Description
$6.99
$0.58 each
was $8.99
Offer Valid: Mar 24th until Apr 7th

Cub 2% Milk, 1 Gallon, $3.29

2% Milk

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Cub 2% Milk, 1 Gallon
Cub 2% Milk, 1 Gallon
Open Product Description
$3.29
$3.29/gal

Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound, $5.49/lb

The perfect choice for meat lovers who crave a juicy and flavorful burger. Made from a blend of 80% lean beef and 20% fat, this ground chuck offers the ideal balance of tenderness and richness. Whether you're grilling, pan-frying, or using it in your favorite recipes, this high-quality ground chuck will elevate your dishes to a whole new level.

Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound
Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound
Open Product Description
$5.49/lb
$5.49/lb
was $5.99/lb
Offer Valid: Feb 14th until Apr 13th
Final cost based on weight

Cub Boneless Chuck Shoulder Roast, 1.8 Pound, $12.58 avg/ea

Boneless Chuck Shoulder Roast

Cub Boneless Chuck Shoulder Roast, 1.8 Pound
Cub Boneless Chuck Shoulder Roast, 1.8 Pound
Open Product Description
$12.58 avg/ea
$6.99/lb
was $16.18 avg/ea
Offer Valid: Mar 24th until Apr 13th
Final cost based on weight

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound, $12.96 avg/ea

The perfect choice for a delicious and convenient meal option for the whole family. Each pack contains tender and juicy boneless chicken breasts that are versatile and easy to cook. Whether you grill, bake, or sauté them, these chicken breasts are sure to be a hit at the dinner table. Stock up on our family pack today and enjoy a tasty and nutritious meal any day of the week!

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Open Product Description
$12.96 avg/ea
$2.88/lb
was $17.96 avg/ea
Offer Valid: Mar 3rd until Apr 13th
Final cost based on weight

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce, $3.49

0 calories per bottle. Purified by reverse osmosis. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Open Product Description
$3.49
$0.21/fl oz
was $3.99
Offer Valid: Mar 24th until Mar 31st

Cub Ground Beef, 93% Lean 7% Fat, 1.3 Pound, $9.09 avg/ea

Our 93/7 Ground Beef is the perfect choice for those looking for a lean and flavorful option. With a ratio of 93% lean meat to 7% fat, this ground beef is ideal for those who want to enjoy the taste of beef without the excess grease. Whether you're making burgers, meatballs, or tacos, our 93/7 Ground Beef will provide you with a delicious and healthier option.

Cub Ground Beef, 93% Lean 7% Fat, 1.3 Pound
Cub Ground Beef, 93% Lean 7% Fat, 1.3 Pound
Open Product Description
$9.09 avg/ea
$6.99/lb
was $9.74 avg/ea
Offer Valid: Mar 24th until Mar 31st
Final cost based on weight

Cub Milk, Fat Free, 1 Gallon, $3.29

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Cub Milk, Fat Free, 1 Gallon
Cub Milk, Fat Free, 1 Gallon
Open Product Description
$3.29
$3.29/gal

Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 1 Gallon, $3.29

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 1 Gallon
Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 1 Gallon
Open Product Description
$3.29
$3.29/gal

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon, $2.29

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. 37% less fat than whole milk. Fat reduced from 8 g to 5 g per serving. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon
Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon
Open Product Description
$2.29
$4.58/gal

Cub Milk, Whole, 1 Gallon, $3.79

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin D. Pasteurized. Vitamin A. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Cub Milk, Whole, 1 Gallon
Cub Milk, Whole, 1 Gallon
Open Product Description
$3.79
$3.79/gal

Cub Natural Spring Water, 32 Pack, 1 Each, $4.49

Natural Spring Water, 32 Pack

Cub Natural Spring Water, 32 Pack, 1 Each
Cub Natural Spring Water, 32 Pack, 1 Each
Open Product Description
$4.49
was $4.99
Offer Valid: Mar 22nd until Mar 30th

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound, $20.97 avg/ea

Item weight may vary. If you have a preferred weight (between 2.5lbs-3.5lbs), please leave a note for our team at checkout. Perfect for slow cooking or roasting, this cut of meat is sure to impress your family and friends at your next gathering. Sourced from the finest quality beef, this chuck roast is marbled to perfection, ensuring a juicy and flavorful dining experience every time. Whether you're looking to make a classic pot roast or experiment with new recipes, our USDA Choice Boneless Beef Chuck Roast is the ideal choice for any culinary adventure.

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Open Product Description
$20.97 avg/ea
$6.99/lb
was $26.97 avg/ea
Offer Valid: Mar 24th until Mar 31st
Final cost based on weight

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each, $6.99

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Buy 5 or more $1 Off each with My Cub Rewards card
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each
Open Product Description
$6.99
$0.58 each
was $8.99
Offer Valid: Mar 24th until Apr 7th

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce, $5.99

Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.41/oz
was $7.29
Offer Valid: Mar 23rd until Mar 31st

Essential Everyday Butter, Sweet Cream, Salted, 4 Each, $3.49

Butter, Sweet Cream, Salted

Essential Everyday Butter, Sweet Cream, Salted, 4 Each
Essential Everyday Butter, Sweet Cream, Salted, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $5.29
Offer Valid: Mar 24th until Mar 31st

Essential Everyday Whipping Cream, Heavy, 36% Milkfat, 1 Pint, $3.69

50 calories per 2 tbsp. 36% See nutrition information for fat saturated fat and cholesterol content. Ultra-pasteurized. Our farmers pledge. Not to use artificial growth hormones (no significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST-treated cows). Processed and packaged at plant stamped on container. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Grade A. essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Essential Everyday Whipping Cream, Heavy, 36% Milkfat, 1 Pint
Essential Everyday Whipping Cream, Heavy, 36% Milkfat, 1 Pint
Open Product Description
$3.69
$3.69/pt

fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our rich and creamy fairlife Chocolate Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular chocolate milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
fairlife  2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife 2% Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
fairlife  2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife Fat-Free Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Fairlife  Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound, $2.99

The classic multi-purpose potato! Known for their brown, hearty skin, earthy flavor and white flesh; russet potatoes are light and fluffy after baking. Enjoy them baked, smashed, fried or roasted. Every potato grown, packed and stored by our farmers is produced with 100% renewable electricity. Our local farmers are committed to doing their part for your future.

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Open Product Description
$2.99
$0.60/lb
was $3.49
Offer Valid: Mar 23rd until Apr 21st

Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce, $5.99

Hellmann's Real Mayonnaise is proudly made with real, simple ingredients like eggs, oil and vinegar. We know that to really "Bring Out The Best," we need to do more than just taste great. That’s why our delicious Blue Ribbon Quality Mayonnaise is made with real eggs, oil and vinegar. Even after 100 years, we’re still committed to using premium ingredients to craft the highest quality mayonnaise. It's simple. We use the finest, real ingredients in Hellmann's Real Mayo. In fact, we are committed to 100% responsibly sourced soybean oil. Our authentic mayonnaise is rich in Omega 3-ALA (contains 660mg ALA per serving, which is 41% of the 1.6g Daily Value for ALA), and is also gluten free and certified kosher. And nothing beats the taste of real mayo. It’s the ideal sandwich spread or condiment for grilling juicy burgers, mixing creamy dips, and preparing fresh salads. Use it to make outrageously delicious meals like our Parmesan Crusted Chicken and Best Ever Juicy Burger, and even turn your Thanksgiving leftovers into a deliciously creamy meal with our Turkey Casserole. Hellmann’s is known as Best Foods West of the Rockies. Discover our recipes, products, information about our sourcing, and more on our website, Hellmanns.com.

Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce
Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.20/oz
was $7.29
Offer Valid: Mar 24th until May 3rd

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce, $4.99

Gluten free. Since 1891. BHA, BHT, with citric acid added to help protect flavor. Pizza appetizers & more. Pillow pack. U.S. Inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormelnatural.com. Visit www.hormelnatural.com 1-800-523-4635. All packaging elements are proprietary trade dress of Hormel Foods, LLC. Zip pak. Reseable packaging. THINK IT UP MAKE IT UP™ PEP IT UP!® with HORMEL® Pepperoni. The same irresistible taste that everyone loves, they are a family-friendly favorite with 5g of protein in every serving! Each delicious slice is made with beef and pork. HORMEL® Pepperoni tastes great on top of pizza, inside of sandwiches, or as a convenient schooltime snack for your kids' lunchboxes, and do not require refrigeration until opened.

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Gluten Free
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.83/oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 2nd until Apr 27th

Kemps Select Select 1% Lowfat Milk, Gallon, 128 Fluid ounce, $4.29

Getting enough** protein at breakfast can help you stay fuller longer. **Experts recommend getting 25g to 30g of protein at breakfast. Www.kemps.Com 1-800-726-6455.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Kemps Select Select 1% Lowfat Milk, Gallon, 128 Fluid ounce
Kemps Select Select 1% Lowfat Milk, Gallon, 128 Fluid ounce
Open Product Description
$4.29
$0.03/fl oz

Kemps Select Whole Milk, 1 Gallon, $4.79

Getting enough** protein at breakfast can help you stay fuller longer. **Experts recommend getting 25g to 30g of protein at breakfast, www.kemps.Com 1-800-726-6455.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Kemps Select Whole Milk, 1 Gallon
Kemps Select Whole Milk, 1 Gallon
Open Product Description
$4.79
$4.79/gal

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $4.79

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
Open Product Description
$4.79
$0.40 each
was $4.99
Offer Valid: Mar 21st until Mar 31st

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce, $2.99

Philadelphia Cream Cheese is made with fresh milk and cream, and has been since we invented Philadelphia cream cheese in 1872. Our original cream cheese is made with five simple ingredients. It's perfect for making rich, creamy cheesecake for any get-together or occasion. Discover just how easy it is to make cheesecake with Philadelphia. You can also try it for other delicious recipes like dips, appetizers and cream cheese frosting. Each original cream cheese block comes in an eight-ounce box.

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.37/oz
was $3.49
Offer Valid: Mar 24th until Mar 31st

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Open Product Description
$5.99
$2.00/lb
was $6.99
Offer Valid: Mar 23rd until Apr 7th

Produce Red Bell Pepper, 1 Each, $1.88

These peppers are known for their sweet and slightly tangy flavor, making them a versatile ingredient in various cuisines. Whether you're roasting them for a smoky flavor, sautéing them for a stir-fry, or adding them raw to salads, red peppers are sure to enhance the overall taste and presentation of your meals. Packed with essential vitamins and antioxidants, these peppers are not only delicious but also a healthy addition to your diet.

Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Open Product Description
$1.88
was $1.99
Offer Valid: Mar 21st until Apr 7th
Can't find what you're looking for?