Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

10377 items

Filter Results

Search Results

Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each, $8.99

There's nothing quite like the crisp, refreshing taste of an ice-cold Coca-Cola. Carefully crafted in 1886, Coca-Cola's great taste has stood the test of time. This soda is the perfect companion for both special moments and everyday enjoyment. Each sip of Coca-Cola's signature taste brings a smile. This refreshing soft drink is meant to be enjoyed anytime, anywhere, making life's moments more magical. Coca-Cola's secret formula has been carefully crafted to create a taste experience like no other. The familiar fizz and caffeine give you an instant "ahh" moment with every sip. Pop open a Coca-Cola and drink in the moments that make life special. Whether spending time with loved ones or taking a quick break to recharge, Coca-Cola makes the ordinary extraordinary. Refreshing the world for over 130 years, Coca-Cola continues to bring people together and spread optimism wherever it goes. Find your magic and make life delicious with an ice-cold Coca-Cola.

$5.99 each when you buy 3
Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each
Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $4.99
Offer Valid: Jan 26th - Feb 1st

Country Hearth Bread, Split Top, Wheat, 24 Ounce, $3.49

Bread, Split Top, Wheat

Country Hearth Bread, Split Top, Wheat, 24 Ounce
Country Hearth Bread, Split Top, Wheat, 24 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.15/oz
was $4.89

Country Hearth Kids' Choice Bread, White, 24 Ounce, $2.99

Bread, White

Country Hearth Kids' Choice Bread, White, 24 Ounce
Country Hearth Kids' Choice Bread, White, 24 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.12/oz
was $4.29

Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound, $5.49/lb

The perfect choice for meat lovers who crave a juicy and flavorful burger. Made from a blend of 80% lean beef and 20% fat, this ground chuck offers the ideal balance of tenderness and richness. Whether you're grilling, pan-frying, or using it in your favorite recipes, this high-quality ground chuck will elevate your dishes to a whole new level.

Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound
Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound
Open Product Description
$5.49/lb
$5.49/lb
was $5.99/lb
Final cost based on weight

Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce, $11.97

The perfect choice for meat lovers! Made from a blend of 80% lean beef and 20% fat, this ground beef is packed with flavor and juiciness. Whether you're grilling burgers, making meatballs, or cooking up a hearty chili, this versatile product will elevate your dishes to the next level. With its high-quality ingredients and superior taste, our 80/20 Beef Chub Ground is a must-have for any kitchen.

Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce
Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce
Open Product Description
$11.97
$0.25/oz
was $15.99

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound, $12.96 avg/ea

The perfect choice for a delicious and convenient meal option for the whole family. Each pack contains tender and juicy boneless chicken breasts that are versatile and easy to cook. Whether you grill, bake, or sauté them, these chicken breasts are sure to be a hit at the dinner table. Stock up on our family pack today and enjoy a tasty and nutritious meal any day of the week!

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Open Product Description
$12.96 avg/ea
$2.88/lb
was $17.96 avg/ea
Final cost based on weight

Cub Original Rotisserie Chicken Hot, 1 Each, $7.99

Our Rotisserie Chicken is a Cub must! Savory and succulent, Cub Rotisserie Chicken is perfect for any meal. Slow roasted to perfection, our rotisserie is seasoned with a blend of herbs and spices for a flavorful taste. Whether you're looking for a quick and convenient dinner option or using it for meal prep, our rotisserie chicken is sure to satisfy your craving

Cub Original Rotisserie Chicken Hot, 1 Each
Cub Original Rotisserie Chicken Hot, 1 Each
Open Product Description
$7.99
was $8.99
Time Restricted

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.49

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Open Product Description
$3.49
$0.15 each
was $3.99

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each, $8.99

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

$5.99 each when you buy 3
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $4.99
Offer Valid: Jan 26th - Feb 1st

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese, Party Size, 14.5 Ounce, $7.29

Tortilla Chips, Nacho Cheese, Party Size

$3.99 each when you buy 2
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese, Party Size, 14.5 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese, Party Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$7.29
$0.50/oz
was $7.29
Offer Valid: Jan 26th - Feb 8th

Dr Pepper Soda, 12 Pack, 12 Each, $8.99

150 calories per can. Caffeine Content: 41 mg/12 fl oz. Est. 1885. Authentic blend of 23 flavors. letsplay.com. drpepper.com. Let’s Play. letsplay.com. Please recycle.

$5.99 each when you buy 3
Dr Pepper Soda, 12 Pack, 12 Each
Dr Pepper Soda, 12 Pack, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $7.99
Offer Valid: Jan 26th - Feb 1st

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound, $2.49

The classic multi-purpose potato! Known for their brown, hearty skin, earthy flavor and white flesh; russet potatoes are light and fluffy after baking. Enjoy them baked, smashed, fried or roasted. Every potato grown, packed and stored by our farmers is produced with 100% renewable electricity. Our local farmers are committed to doing their part for your future.

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Open Product Description
$2.49
$0.50/lb
was $2.99

Fresh Hass Avocado, 1 Each, $1.50

Rich in healthy monounsaturated fats, avocados are a great source of vitamins C, E, K, and B-6, as well as folate and potassium. So why wait? Grab a few avocados today and elevate your meals with this nutritious and delicious superfood.

Fresh Hass Avocado, 1 Each
Fresh Hass Avocado, 1 Each
Open Product Description
$1.50
was $1.99

Fresh Large Tomatoes, 0.4 Pound, $1.20 avg/ea

Grown with care and picked at the peak of ripeness, these tomatoes are sure to elevate any meal with their vibrant color and delicious taste.

Fresh Large Tomatoes, 0.4 Pound
Fresh Large Tomatoes, 0.4 Pound
Open Product Description
$1.20 avg/ea
$2.99/lb
was $1.60 avg/ea
Final cost based on weight

Fresh Strawberries, 16 Ounce, $5.99

Grown with care and picked at the peak of ripeness, these strawberries are sure to satisfy your cravings for something sweet and delicious. Whether you enjoy them on their own or as part of a recipe, our strawberries are a versatile and tasty treat that everyone will love.

$2.99 each
Fresh Strawberries, 16 Ounce
Fresh Strawberries, 16 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.37/oz

Gold'n Plump Chicken Thighs, Family Pack, 4 Pound, $5.96 avg/ea

Chicken Thighs, Family Pack

$0.88/LB
Gold'n Plump Chicken Thighs, Family Pack, 4 Pound
Gold'n Plump Chicken Thighs, Family Pack, 4 Pound
Open Product Description
$5.96 avg/ea
$1.49/lb
was $11.96 avg/ea
Offer Valid: Jan 26th - Feb 1st
Final cost based on weight

Hormel Black Label Bacon, Original, 16 Ounce, $7.99

This is the bacon you know and love, but with that little extra something that makes it HORMEL® BLACK LABEL® Original Bacon — the incomparable taste that comes from applying just the right amount of salt and savor to a quality cut of meat. Take breakfast, burgers, sandwiches, sliders, or any of those bacon recipes you've been dying to try to a whole new level. Slowly smoked to perfection, HORMEL® BLACK LABEL® bacon is serious bacon for serious bacon lovers — or anyone ready to become one! WE’RE ALWAYS THE NEW BLACK®.

Buy 5 participating products, Save $5
Hormel Black Label Bacon, Original, 16 Ounce
Gluten Free
Hormel Black Label Bacon, Original, 16 Ounce
Open Product Description
$7.99
$0.50/oz

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $4.49

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
Open Product Description
$4.49
$0.37 each
was $4.99

Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce, $3.69

Enjoy the taste of Baking Master English Muffin Toasting Bread! Lightly toast it up for crispy edges. Dress it up with an egg, avocado, and bacon or keep it simple with butter and jam! The unique texture of Baking Master English Muffin Toasting Bread is perfect for holding all of your favorite toppings and spreads!

Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce
Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.31/oz
was $4.29

Miracle Whip Mayo-like Dressing, 30 Fluid ounce, $5.49

Miracle Whip Original Mayo-like Dressing delivers the perfect fusion of flavors with a bold, tangy taste that is unlike anything else you've ever had. As a spread similar-tasting to mayonnaise, Miracle Whip is known for kicking sandwiches up a notch. Try out our versatile ingredient that can be used to make tangy salad dressings and even chocolate cakes for a finger-licking adventure. Miracle Whip contains fewer calories and fat than Kraft Mayonnaise and is also keto friendly, and great for those living a low carb lifestyle. Our product contains 40 calories and 3.5g fat per serving, Kraft Mayonnaise contains 90 calories and 10g fat per serving. Try some Miracle Whip coleslaw, or blend in some honey and mustard to use it as a dipping sauce for chicken. Each squeeze bottle should be stored in the refrigerator after opening.

$4.99 each
Miracle Whip Mayo-like Dressing, 30 Fluid ounce
Miracle Whip Mayo-like Dressing, 30 Fluid ounce
Open Product Description
$5.49
$0.18/fl oz
was $8.99
Offer Valid: Jan 26th - Feb 8th

Mtn Dew Soda, 24 Each, $11.99

Soda

Buy 5 or More $1 Off Each
Mtn Dew Soda, 24 Each
Mtn Dew Soda, 24 Each
Open Product Description
$11.99
$0.50 each
was $13.99
Offer Valid: Jan 19th - Feb 1st

Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each, $8.99

Mtn Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste.

$5.99 each when you buy 3
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $7.99
Offer Valid: Jan 19th - Feb 1st

Pepsi Cola, 12 Each, $8.99

Cola

$5.99 each when you buy 3
Pepsi Cola, 12 Each
Pepsi Cola, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $7.99
Offer Valid: Jan 19th - Feb 1st

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.75 avg/ea

Apple, Honeycrisp

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Open Product Description
$1.75 avg/ea
$3.49/lb
was $2.00 avg/ea
Final cost based on weight

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Open Product Description
$5.99
$2.00/lb
was $6.99

Produce Cucumber, 1 Each, $0.88

Crisp and refreshing, our cucumbers are the perfect addition to any salad or sandwich. Grown locally, these cucumbers are packed with flavor and nutrients, making them a healthy snack option for any time of day.

Produce Cucumber, 1 Each
Produce Cucumber, 1 Each
Open Product Description
$0.88
was $0.99

Produce Green Bell Pepper, 1 Each, $0.88

These crisp and flavorful peppers add a pop of color and a mild, slightly sweet taste to salads, stir-fries, and sandwiches. Packed with essential vitamins and antioxidants, they not only enhance the flavor of your meals but also provide a healthy boost to your diet.

Produce Green Bell Pepper, 1 Each
Produce Green Bell Pepper, 1 Each
Open Product Description
$0.88
was $1.29

Pure Leaf Brewed Tea, Real, Peach, 6 Each, $8.29

Brewed Tea, Real, Peach

$6.99 each
Pure Leaf Brewed Tea, Real, Peach, 6 Each
Pure Leaf Brewed Tea, Real, Peach, 6 Each
Open Product Description
$8.29
$1.38 each
was $8.29
Offer Valid: Jan 26th - Feb 8th

Jack's Pizza, Original Thin, Pepperoni, 14.3 Ounce, $4.69

Pizza, Original Thin, Pepperoni

3 for $11
Jack's Pizza, Original Thin, Pepperoni, 14.3 Ounce
Jack's Pizza, Original Thin, Pepperoni, 14.3 Ounce
Open Product Description
$4.69
$0.33/oz
was $4.99
Offer Valid: Jan 26th - Feb 8th

Fresh Sumo Mandarins, 0.5 Pound, $2.00 avg/ea

This juicy and sweet mandarin is known for its large size and easy-to-peel skin, making it a perfect snack for on-the-go. With its vibrant orange color and refreshing flavor, the sumo mandarin is sure to brighten up your day.

Fresh Sumo Mandarins, 0.5 Pound
Fresh Sumo Mandarins, 0.5 Pound
Open Product Description
$2.00 avg/ea
$3.99/lb
was $2.50 avg/ea
Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?