Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

On Sale & Recommended for YOU!

All sale items

9739 items

Filter Results

Search Results

Essential Everyday Butter, Sweet Cream, Salted, 4 Each, $3.49

Butter, Sweet Cream, Salted

Essential Everyday Butter, Sweet Cream, Salted, 4 Each
Essential Everyday Butter, Sweet Cream, Salted, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $5.29
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st

Essential Everyday Butter, Unsalted, 4 Each, $3.49

Butter, Unsalted

Essential Everyday Butter, Unsalted, 4 Each
Essential Everyday Butter, Unsalted, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $5.29
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st

Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart, $7.69

Per 1 Tbsp: 50 calories; 3.5 g sat fat (18% DV); 5 mg sodium (0% DV); 0 g total sugars. 36% milkfat. Ultra-pasteurized. Our Farmers Pledge: Not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST treated cows). Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Grade A. www.essentialeveryday.com. Liked it or let us make it right. That's our quality promise 877-932-7948; essentialeveryday.com. For additional recipes, visit www.essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart
Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart
Open Product Description
$7.69
$7.69/qt

Essential Everyday Whipping Cream, Heavy, 36% Milkfat, 1 Pint, $3.69

50 calories per 2 tbsp. 36% See nutrition information for fat saturated fat and cholesterol content. Ultra-pasteurized. Our farmers pledge. Not to use artificial growth hormones (no significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST-treated cows). Processed and packaged at plant stamped on container. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Grade A. essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Essential Everyday Whipping Cream, Heavy, 36% Milkfat, 1 Pint
Essential Everyday Whipping Cream, Heavy, 36% Milkfat, 1 Pint
Open Product Description
$3.69
$3.69/pt

fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our rich and creamy fairlife Chocolate Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular chocolate milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
fairlife  2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife 2% Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
fairlife  2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife Fat-Free Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Fairlife  Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

fairlife Whole Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our deliciously creamy and full flavored fairlife Whole Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
fairlife  Whole Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife Whole Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound, $2.99

The classic multi-purpose potato! Known for their brown, hearty skin, earthy flavor and white flesh; russet potatoes are light and fluffy after baking. Enjoy them baked, smashed, fried or roasted. Every potato grown, packed and stored by our farmers is produced with 100% renewable electricity. Our local farmers are committed to doing their part for your future.

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Open Product Description
$2.99
$0.60/lb
was $3.49
Offer Valid: Mar 23rd until Apr 21st

Fresca Grapefruit Citrus Sparkling Soda Water, 12 Each, $6.99

A unique citrus twist and refreshing grapefruit flavor has made this one-of-a-kind beverage a crowd favorite since the first sip. Enjoying a Fresca is the quick and easy way to elevate the everyday. Fresca is a sparkling soda water that loves turning any dull moment into a moment of celebration and effervescent fun. It’s that perfect blend of zero sugar and caffeine-free sparkling sensation that can be enjoyed in a cocktail or all on its own. And it's that refreshing ability to always freshen the vibes by adding in a little extra zero calorie fancy to any occasion. ​ Because Fresca is that all-in-one, crisp, sparkling soda for celebrating a life well lived surrounded by new experiences, close friends, sophisticated mixes, and of course, the right amount of “OMG that was just what I needed.” Let’s be honest, the Fresca life is the refreshing side of life we all love and crave. ​So come on, let’s get our 12oz 12 pack and sparkle on together.

Buy 5 or more $1 Off each with My Cub Rewards card
Fresca  Grapefruit Citrus Sparkling Soda Water, 12 Each
Fresca Grapefruit Citrus Sparkling Soda Water, 12 Each
Open Product Description
$6.99
$0.58 each
was $8.99
Offer Valid: Mar 25th until Apr 7th

Fresh Asparagus, 1 Pound, $2.49 avg/ea

Introducing our fresh and vibrant asparagus, perfect for adding a touch of elegance to any meal. Grown with care and harvested at the peak of freshness, our asparagus is packed with flavor and nutrients. Whether roasted, grilled, or sautéed, this versatile vegetable is sure to impress even the most discerning palates. Add a pop of green to your plate with our delicious asparagus today!

Fresh Asparagus, 1 Pound
Fresh Asparagus, 1 Pound
Open Product Description
$2.49 avg/ea
$2.49/lb
was $5.99 avg/ea
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st
Final cost based on weight

Fresh Sumo Mandarins, 0.5 Pound, $2.50 avg/ea

This juicy and sweet mandarin is known for its large size and easy-to-peel skin, making it a perfect snack for on-the-go. With its vibrant orange color and refreshing flavor, the sumo mandarin is sure to brighten up your day.

Fresh Sumo Mandarins, 0.5 Pound
Fresh Sumo Mandarins, 0.5 Pound
Open Product Description
$2.50 avg/ea
$4.99/lb
was $2.50 avg/ea
Offer Valid: Mar 25th until Mar 31st
Final cost based on weight

Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce, $5.99

Hellmann's Real Mayonnaise is proudly made with real, simple ingredients like eggs, oil and vinegar. We know that to really "Bring Out The Best," we need to do more than just taste great. That’s why our delicious Blue Ribbon Quality Mayonnaise is made with real eggs, oil and vinegar. Even after 100 years, we’re still committed to using premium ingredients to craft the highest quality mayonnaise. It's simple. We use the finest, real ingredients in Hellmann's Real Mayo. In fact, we are committed to 100% responsibly sourced soybean oil. Our authentic mayonnaise is rich in Omega 3-ALA (contains 660mg ALA per serving, which is 41% of the 1.6g Daily Value for ALA), and is also gluten free and certified kosher. And nothing beats the taste of real mayo. It’s the ideal sandwich spread or condiment for grilling juicy burgers, mixing creamy dips, and preparing fresh salads. Use it to make outrageously delicious meals like our Parmesan Crusted Chicken and Best Ever Juicy Burger, and even turn your Thanksgiving leftovers into a deliciously creamy meal with our Turkey Casserole. Hellmann’s is known as Best Foods West of the Rockies. Discover our recipes, products, information about our sourcing, and more on our website, Hellmanns.com.

Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce
Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.20/oz
was $7.29
Offer Valid: Mar 12th until May 3rd

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce, $4.99

Gluten free. Since 1891. BHA, BHT, with citric acid added to help protect flavor. Pizza appetizers & more. Pillow pack. U.S. Inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormelnatural.com. Visit www.hormelnatural.com 1-800-523-4635. All packaging elements are proprietary trade dress of Hormel Foods, LLC. Zip pak. Reseable packaging. THINK IT UP MAKE IT UP™ PEP IT UP!® with HORMEL® Pepperoni. The same irresistible taste that everyone loves, they are a family-friendly favorite with 5g of protein in every serving! Each delicious slice is made with beef and pork. HORMEL® Pepperoni tastes great on top of pizza, inside of sandwiches, or as a convenient schooltime snack for your kids' lunchboxes, and do not require refrigeration until opened.

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Gluten Free
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.83/oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 2nd until Apr 27th

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $6.39

Natural Spring Water

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Open Product Description
$6.39
$0.27 each
was $7.99
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Jack's Pizza, Original Thin, Pepperoni, 14.3 Ounce, $4.69

Pizza, Original Thin, Pepperoni

Buy 5 Participating Non-Pizza Items, Get $3.50 off Frozen Pizza
Jack's Pizza, Original Thin, Pepperoni, 14.3 Ounce
Jack's Pizza, Original Thin, Pepperoni, 14.3 Ounce
Open Product Description
$4.69
$0.33/oz
was $4.99
Offer Valid: Mar 25th until Apr 13th

Kemps Select Milk, 2% Reduced Fat, 1 Gallon, $4.29

Getting enough** protein at breakfast can help you stay fuller longer. **Experts recommend getting 25g to 30g of protein at breakfast, www.kemps.Com 1-800-726-6455.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Kemps Select Milk, 2% Reduced Fat, 1 Gallon
Kemps Select Milk, 2% Reduced Fat, 1 Gallon
Open Product Description
$4.29
$4.29/gal

Kemps Select Select 1% Lowfat Milk, Gallon, 128 Fluid ounce, $4.29

Getting enough** protein at breakfast can help you stay fuller longer. **Experts recommend getting 25g to 30g of protein at breakfast. Www.kemps.Com 1-800-726-6455.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Kemps Select Select 1% Lowfat Milk, Gallon, 128 Fluid ounce
Kemps Select Select 1% Lowfat Milk, Gallon, 128 Fluid ounce
Open Product Description
$4.29
$0.03/fl oz

Kemps Select Whole Milk, 1 Gallon, $4.79

Getting enough** protein at breakfast can help you stay fuller longer. **Experts recommend getting 25g to 30g of protein at breakfast, www.kemps.Com 1-800-726-6455.

Buy 2 Family Size Oreos, Get $1 off Milk
Kemps Select Whole Milk, 1 Gallon
Kemps Select Whole Milk, 1 Gallon
Open Product Description
$4.79
$4.79/gal

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.59

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Open Product Description
$1.59
$0.22/oz
was $2.19
Offer Valid: Mar 23rd until Jun 8th

Kretschmar Pan Roasted Turkey Off The Bone, 1 Pound, $9.99/lb

Enjoy the rich and savory flavor of Kretschmar Pan Roasted Turkey Off the Bone, perfect for sandwiches, salads, or simply on its own. This premium deli meat is expertly seasoned and slow roasted to perfection, ensuring a juicy and tender texture with every bite.

Kretschmar Pan Roasted Turkey Off The Bone, 1 Pound
Kretschmar Pan Roasted Turkey Off The Bone, 1 Pound
Open Product Description
$9.99/lb
$9.99/lb
was $10.99/lb
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st
Final cost based on weight

Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce, $3.69

Enjoy the taste of Baking Master English Muffin Toasting Bread! Lightly toast it up for crispy edges. Dress it up with an egg, avocado, and bacon or keep it simple with butter and jam! The unique texture of Baking Master English Muffin Toasting Bread is perfect for holding all of your favorite toppings and spreads!

Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce
Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.31/oz
was $4.29
Offer Valid: Mar 9th until Oct 28th

Mission Super Soft Tortillas, Flour, Soft Taco, 10 Each, $1.99

The authentic tradition. Enjoy the freshly baked taste of Mission Tortillas. Soft and delicious, our tortillas are great for all kinds of meals and snacks, from fajitas to wraps! What do you want in your Mission Tortilla? Try these other fine Mission products: Tostadas, wraps, and our crispy authentic Mexican Tortilla Chips in the original Brown Bag! Questions or comments? 1-800-600-8226 weekdays 9:00 am to 5:00 pm Central Time. For great recipe ideas, questions & comments, visit: missionfoods.com.

Mission Super Soft Tortillas, Flour, Soft Taco, 10 Each
Mission Super Soft Tortillas, Flour, Soft Taco, 10 Each
Open Product Description
$1.99
$0.20 each
was $4.19
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st

Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each, $8.99

Mtn Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste.

Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $8.99
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each, $8.99

Soda, Diet

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $8.99
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st

Ore-Ida Golden Tater Tots Seasoned Shredded Frozen Potatoes, 32 Ounce, $5.99

Ore-Ida Golden TATER TOTS make it easy to enjoy delicious seasoned potatoes at home. Crispy and golden, these Grade A crispy TATER TOTS are made from freshly peeled, American grown potatoes. These gluten free TATER TOTS offer a crispy outside with a fluffy inside for the perfect blend of textures to make your next family meal a success. Toss these frozen TATER TOTS on a baking sheet to bake them in the oven according to package instructions for perfect golden TATER TOTS. An American classic, these easy TATER TOTS are perfect for dipping. Serve them with burgers, or get creative with loaded tots topped with cheese and bacon. These oven baked tots come sealed in a 32 ounce bag to help lock in flavor. Your family deserves the highest quality because if it's not Grade A, it's not Ore-Ida!

Ore-Ida Golden Tater Tots Seasoned Shredded Frozen Potatoes, 32 Ounce
Ore-Ida Golden Tater Tots Seasoned Shredded Frozen Potatoes, 32 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.19/oz
was $6.29
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce, $2.99

Philadelphia Cream Cheese is made with fresh milk and cream, and has been since we invented Philadelphia cream cheese in 1872. Our original cream cheese is made with five simple ingredients. It's perfect for making rich, creamy cheesecake for any get-together or occasion. Discover just how easy it is to make cheesecake with Philadelphia. You can also try it for other delicious recipes like dips, appetizers and cream cheese frosting. Each original cream cheese block comes in an eight-ounce box.

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.37/oz
was $3.49
Offer Valid: Mar 28th until Mar 31st

PREMIUM Original Saltine Crackers, 16 Ounce, $3.79

Premium Original Saltine Crackers are time-tested and delicious. The original recipe offers a light flavor and crispy texture with sea salt on top for the perfect amount of saltiness to complement a variety of foods. Topped with coarse sea salt, saltine crackers are the perfect salty and crunchy complement to so many dishes. Enjoy these snack crackers dipped or crumbled into your favorite stews, soups or chili. Plastic sleeves keep these soda crackers fresh in the 16 ounce box until you're ready to savor them.

PREMIUM Original Saltine Crackers, 16 Ounce
PREMIUM Original Saltine Crackers, 16 Ounce
Open Product Description
$3.79
$0.24/oz
was $3.99
Offer Valid: Mar 23rd until Apr 2nd

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Open Product Description
$5.99
$2.00/lb
was $6.99
Offer Valid: Mar 23rd until Apr 7th

Produce Red Bell Pepper, 1 Each, $1.88

These peppers are known for their sweet and slightly tangy flavor, making them a versatile ingredient in various cuisines. Whether you're roasting them for a smoky flavor, sautéing them for a stir-fry, or adding them raw to salads, red peppers are sure to enhance the overall taste and presentation of your meals. Packed with essential vitamins and antioxidants, these peppers are not only delicious but also a healthy addition to your diet.

Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Open Product Description
$1.88
was $1.99
Offer Valid: Mar 18th until Apr 7th
Can't find what you're looking for?